Kdo pro Vás připravoval tábor 2018?

 
 
Božda - Petr Štěpánek

náčelník tábora

Uspávač i oživovač na náchodském ARO. 

Těším se na všechny děti, které s námi jezdí již opakovaně i na některé nové tváře a přeju si, aby se nám tábor vydařil. 

Jsem moc rád, že můžu spolupracovat se spoustou skvělých lidí, kteří pro tábor dovedou žít a bez nároků na jakoukoliv odměnu pro děti připravit krásný tábor. 

DĚKUJU VŠEM. 


 
 
Radek Hakl


oddílový vedoucí - 1. družina

Od 8 do 16 let jezdil na sportovní tábory pořádané Sokolem Běloves. Poté si dal “pár” let pauzu a v roce 2015 se zúčastnil báječného tábora na Devítce jako “oddílák” nejmenších dětí a pokračuje i nadále. Pracuje jako OSVČ, 47 let, koníčky veškerý sport hlavně lyžování, hokej, kolo, plavání, příroda.

 
 
Pavlína Divišková


oddílová vedoucí - 1. družina

Pracuji jako zdravotní sestra v Náchodské nemocnici.
Jako dítě jsem jezdila na tábor Studánka. Tady jsem našla kamarády, se kterými se stýkám už čtvrt století. S většinou z nich připravujeme letošní tábor.
Na Devítku jsem jezdila již od jejího založení, nejdříve jako oddílová vedoucí, potom s rodinou na táboreček rodičů s dětmi.
Na letošní tábor se po sedmileté odmlce i s šestiletou dcerou moooc těšíme.


 
 
Jakub Vančák


oddílový vedoucí - 2. družina

Na letních táborech jsem se naučil mít rád přírodu a přitom se nebát v noci v lese, jaké to je být ve velkém kolektivu a přitom zvládnout samotku. Užít si srandu s kamarády i dojemné chvíle při večerních nástupech. Bylo toho spousta, co jsem toho zažil a jelikož mám pocit, že jsem toho i spoustu zapomněl, tak jsem rád, že můžu jet po letech opět s vámi na tábor.


 
 
Denisa Vančáková


oddílová vedoucí - 2. družina


Jako studentka Jiráskova gymnázia v Náchodě jsem byla před 26 lety u založení Dětské organizace Eldorádo. Od té doby jsem jezdila jako vedoucí na letní tábory, Dětské hrátky bez hranic a spolupořádala další akce této organizace. Na několika z nich jsem byla i jako kuchařka. Po narození synů Pepy, Tondy a Vaška jsme na Devítku jezdili jako parta rodin s dětmi. Uživit 4 chlapy je velkou zkušeností pro práci v kuchyni. Naše rodina ráda vaří i jí. Naše oblíbené pořady jsou „Kluci v akci“ a „Masterchef“. 

Pracuji jako učitelka 1. stupně na ZŠ Běloves.

Jsem ráda, že jsem se nechala od Boždy opět přemluvit a na letošní tábor se tentokrát s celou rodinou ! moc těšíme, tentokráte na postu vedoucí:-)
 
 
Vannesa

oddílová vedoucí - 3. družina 

Je studentkou Jiráskova gymnázia v Náchodě a své další kroky chce směřovat k pedagogice. Od malička pomáhá své matce s programy pro děti mladšího školního věku na školách v přírodě, lyžařských pobytech, výletech apod. Zúčastnila se CVVZ 2015. Jako vedoucí pojede na Devítku podruhé. Práce s dětmi ji baví, a proto se stala jednou z vedoucích celoročního oddílu Devátá banda.

  Míša Plšková

oddílová vedoucí - 3. družina

 
 Honza Čimera

oddílový vedoucí - 4. družina


Absolovent ČZU v Praze. Na tábory jezdím od malička a je to nedílná součást mého letního programu. Práce s dětmi je pro mě velmi inspirativní činnost a předávání zkušeností mě baví. Proto když přišla myšlenka založit celoroční oddíl, byl jsem jednoznačně pro! Mezi mé záliby patří celá škála sportů, technika, turistika a příroda obecně. Těším se všechny nevšední zážitky co společně na Deváté bandě a táborech zažijeme.

 
 

Jana Březinová

oddílová vedoucí - 4. družina

Od studií na VŠE bydlím a pracuju v Praze. V současné době se snažím hájit zájmy klientů v jedné nejmenované bankovní instituci. Předloňská Devítka byla pro mě premiérová, ale už jsem kdysi dávno byla s náčelníkem a hospodářem na několika táborech Eldoráda. Každopádně jedu ráda znovu zalézt do stanu a spacáku. 
 Sedi - Martin Sedláček

oddílový vedoucí - 5. družina

Studoval na ČVUT a VŠE v Praze. V současné době pracuje v oblasti poprodejních služeb v zahraniční strojírenské firmě. Na tábory jezdí od dětství. S Eldorádem spolupracuje od jeho založení. Jako vedoucí jezdil na letní tábory a Dětské hrátky bez hranic, organizoval plesy Eldoráda a Hledání. Po narození vlastních dětí (Jeníček a Mařenka) spolupořádal s kamarády Táborečky (pro rodiče s dětmi). V jeho 18-ti letech mezi jeho koníčky patří stále většina sportů (především hokej, kterému se v mládí závodně věnoval, a lyžování), hra na kytaru a mnoho dalších aktivit, které si z dlouhé chvíle vymýšlí, aby se on ani lidé kolem nenudili.

 
 
Romana Segečová

oddílová vedoucí- 5. družina


Na tábory jezdím od první třídy. V 11 letech jsem byla poprvé na táboře od Eldoráda a moc mě přirostl k srdci. Od 16 let jsem už jezdila jako oddílová vedoucí. Mám ráda přírodu a táboření a proto k tomu vedu i své děti (4 a 7 let). Jako vedoucí jedu na LT Devítku potřetí a moc se těším. Miluji pohyb a sport – jízda na kole, běh, in-line brusle ap.
 
 
Šárka Štěpánková

zdravotník tábora


Zdravotní sestra z ARO Náchod jede na Devítku již pošesté. Připravena na bolístky dětí na těle i na duši.
 

 
  
Petr Zítko - Stoupa

hospodářský pracovník 

Po několika letech, se opět vracím, vyzkoušel jsem si to již loni a moc se mi to líbilo, super parta. Již před lety jsem jezdil jako zásobování do kuchyně a popřípadě jako pravá ruka kuchařky. 


 
 

Kuba Hany Hanuš

hospodářský pracovník

Na tábory jezdí od mala, přímo na Devítku pak od roku 2005. Jako oddílový vedoucí se účastní táborů na Devítce už 9 let a má za sebou i 2x pozici náčelníka tábora. Jeho zájmy jsou házená, ve které působí jako hráč, rozhodčí a trenér. Devítka a vše kolem ní je pro něj srdcovou záležitostí. Má rád humor, přátele a kvalitní hudební produkci v podání táborového hospodáře. Působil v Armádě České republiky
 
 
Anet - Aneta Hanušová

hospodářský pracovník 

Učitelka češtiny a občanky na základní škole, v současné době se stará o malého syna. Na Devítku se poprvé dostala před šesti lety a tábor si zamilovala. Proto letos jede na část tábora znovu.
Volný čas tráví hlavně se synem, vycházkami do lesa se psem, sportem a čtením zajímavé literatury. Má ráda kulturu, dobrodružství a poznávání všeho nového. 
 
Oluša Gajdošová


kuchařka


 
 
Lenka Sedláčková

kuchařka

Po několika letech, se opět vracím, vyzkoušela jsem si to již loni a moc se mi mezi starou partou líbilo. Na letní tábory Eldorádo jsme již jezdila před několika lety, nejprve jako dítě, později jako vedoucí a také jako kuchařka.Comments