Letní tábor 2010 "Odyssea"

Jaký byl náš loňský tábor?

Loňský tábor byl plný sluníčka a horkého počasí, zábavy, napětí, překvapení a originálních her a akcí.
Už při odjezdu na tábor jsme se setkali s Odysseem a v průběhu našich společných čtrnácti dní jsme měli možnost poznávat jeho příběh.

Sami jsme si však přitom žili náš vlastní příběh - naši vlastní Odysseu, ve které jsme museli bránit tábor ve dne i v noci před přepadníky, svést paintballové bitvy, naučit se zacházet s buzolou a mapou, poskytovat první pomoc, dorozumívat se vysílačkami nebo komunikovat v šifrách.

Vyrazili jsme na dvoudenní výlet, kde si někteří vyzkoušeli lezení na skály, sjíždění řeky,
jízdu na koních nebo objevování podzemních chodeb, a to i za úplné tmy. 

Jednoho dne jsme byli dokonce požádáni místní mateřskou školou o pomoc, když jí bylo na poslední chvíli odřeknuto profesionální divadelní vystoupení pro děti. Výzvy jsme se nezalekli a dva starší oddíly připravili během pár dní parádní cirkusové představení s klauny, žongléry, loutkami, kouzelníky a pohádkovými postavami.

Ke konci tábora jsme dva dny sváděli náročný boj se záškodníky, kteří v našem okolí hledali starodávné mince z doby Odyssea, ale jen proto, aby na nich zbohatli.


A k tomu všemu nám ještě zbyl čas na spoustu her a dovádění.

*

Kamera a fotoaparáty nebyly ani zdaleka u všeho, ale to nevadí. Něco málo z toho, co jsme prožili, můžete vidět na videu a ve fotogalerii na této stránce.

Kdo minulý tábor zažil, má své vzpomínky - kdo s námi loni nebyl, přijeďte si prožít další příběh na vlastní kůži ;)

*


Tento tábor finančně podpořil:
Královéhradecký kraj [logo]

Comments